Har Tekstil
Denizliye ve Topluma Faydalı Bir Firma
Har Tekstil, sadece kendi işinde değil, aynı zamanda sektörde ve ülke ekonomisinde de fark yaratır. Har Tekstil tüm hukuksal, çevresel ve insani yapılandırmaları firma bünyesinde bulundurmaktadır. Denizli iline özellikle tekstil sektöründe önemli katkılarda bulunmuş, Denizli ilinin gelişmesi için büyük adımlar atmıştır. Firmamız kendi bulunduğu ilin gelişmesi ve ekonominin sürdürülebilir olması için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.
Har Tekstil Hakkında
Bizim Hikayemiz...
Har Tekstil 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana sürekli inovasyon odaklı bir şekilde büyüme göstermiştir. Yıllar boyunca gerek üretim kapasitesinde gerek kalifiye insan gücünde yaptığı gelişmelerle şirket hacmini geliştirmiş ve yükselen ivmelerde büyüyerek bugünlere kadar gelmiştir. Har Tekstil olarak yola çıktığımız günden bu yana daha çok örme kumaştan çarşaf ve nevresim grupları ile müşteri istekleri yerine getirilmekte, modern tasarım ve kaliteli ürünlerle müşteri beklentileri karşılanmaktadır. İhracata yönelik çalışan şirketimiz özellikle yatak ve banyo grubunda ürünlerini Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Tekstilde moda, tasarım, markalaşma çalışmalarının öneminin bilincinde olan şirketimiz bu alanda sürekli gelişme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Misyonumuz ve Vizyonumuz
Bizim kim olduğumuza dair...
Vizyonumuz: Tekstil sektöründe kalite konusunda farkındalık yaratarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. Denizli'de kalıcı bir firma olarak ekonomiyi canlandırmak. Misyonumuz: Orjinallik, süreğenlik ve kalite anlayışımızla müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma devamla gelişen bir değer katmak.
Müşterilerimiz ve Dürüstlüğümüz
En önemli değerimiz, müşteri memnuniti
Müşterilerimizin verilen hizmet ve kaliteden memnun olmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimize karşı dürüst ve çözüm odaklı çalışma yapıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizi geliştiren temel faktördür. Şirket olarak her zaman kanunlara ve yasal düzenlemelere bağlıyız. Har Tekstil çalışanları ve firma olarak yaptığımız işin kalitesinden dolayı vicdanımızın her zaman rahat olması, yaptığımız işteki dürüstlüğe bağlıdır.